Oferta Wrzosowiska

Mile spędzony czas oraz pełen relaks!

Wrzosowisko.

Niebanalna nazwa powiązana bezpośrednio z otoczeniem w którym usytuowane są miejsca noclegowe oraz rekreacyjne.

Do dyspozycji Państwa oddajemy nowo wybudowanych 5 domków szecioosobowych oraz jeden domek z kominkiem dla pięciu osób. Domki posiadają pełen węzeł sanitarny, kuchnię oraz dwa pokoje: dzienny(z kuchnią) i sypialny. Domki postawiono z myślą o korzystaniu z nich przez cały rok dzięki czemu domki posiadają również własne ogrzewanie.

Na terenie Wrzosowiska znajduje się tzw. Ruska Bania. Należy w tym miejscu nadmienić że to jedyna taka atrakcja w regionie zbudowana zgodnie z wytycznymi tego typu obiektów wywodzących się od wschodnich sąsiadów naszego kraju. Więcej na ten temat można przeczytać w zakładce Ruska Bania.

Kolejną atrakcją jaką dla Państwa przygotowaliśmy jest tężnia. Dzieki niej poczujecie Państwo wyjątkowy mikroklimat panujący na terenie Wrzosowiska. Zarówno tężnia, jak i Ruska Bania sprawiają, że jesteśmy jedyną w swoim rodzaju ofertą noclegową okolic Konina.

Obiekt wyposażony jest również w miejsce na ognisko wraz z wyposażeniem oraz bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci.

Oprócz powyższego w niedalekiej przyszłości planujemy poszerzyć ofertę o pokoje typu studio.

Po więcej informacji oraz szczegółowe opisy zapraszamy pod tematyczne linki znajdujące się w zakładkach oferta, informacje czy cennik.

Łączymy pozdrowienia i serdecznie zapraszamy

Wrzosowisko